Activități de Ziua Mamei în parohia Bălilești, protoieria Câmpulung Muscel

12martieactivbalilesti1

Cu purtarea de grijă a Înaltpreasfințitului Părinte Calinic, Arhiepiscopia Argeșului și Muscelului prin Sectorul Învățământ și Activități cu Tineretul -Biroul de Catehizare, a desfășurat în cadrul proiectului: Glasul copiilor din tinda Bisericii, de la parohia Bălilești, protoieria Câmpulung Muscel, o activitate plastică: Felicitare pentru mama.

Această activiatate a fost desfășurată de doamna profesor Georgiana Negescu, împreună cu practicanta Teodora Negescu.

Copiii au participat activ atât la Sfânta Liturghie cât și la Sfântul Maslu, care s-a săvârșit de către părintele Cicelon Negescu, împreună cu preoţii Adrian Popescu si Ionuț Neacșu.

12martieactivbalilesti1

...: Home Știri și evenimente Activități de Ziua Mamei în parohia Bălilești, protoieria Câmpulung Muscel